Kontakt / tilsette

Svein Kostveit :: Direktør

Svein Kostveit
Kontakt

35 06 28 00 / 480 37 560
svein.kostveit@air.no

Siri Mørch :: Leiar klinikk

Kontakt

35 06 28 00
siri.morch@air.no

Jon Hovda :: Leiar administrasjon/ass. leiar klinikk

Jon Hovda
Kontakt

35 06 28 00
jon.hovda@air.no

Egil Jøsendal :: Økonomisjef

Kontakt

35 06 28 00
egil.josendal@air.no

Torbjørg Lien :: Kontormedarbeidar

Torbjørg Lien
Torbjørg Lien

Solveig Svardal :: Spesialrådgjevar

Kontakt

Administrasjon

Siri Mørch :: Leiar klinikk

Kontakt

35 06 28 00
siri.morch@air.no

Jon Hovda :: Leiar administrasjon/ass. leiar klinikk

Jon Hovda
Kontakt

35 06 28 00
jon.hovda@air.no

Magnhild Sæbø :: Helsesekretær

Magnhild Sæbø
Kontakt

Kristin Nystog Andersen :: Helsesekretær/resepsjonsvakt

Kristin Nystog Andersen
Kontakt

Johanne Lillefosse :: Helsesekretær

Johanne Lillefosse
Kontakt

Biljana Zivanovic :: Helsesekretær

Kontakt

Legar

Anniken Aanensen :: Lege

Kontakt

Stella Servoli :: Lege

Kontakt

Elisabeth Swensen :: Overlege, medisinskfagleg rådgjevar

Kontakt

Jan Tore Pahr :: Overlege, medisinskfagleg rådgjevar

Jan Tore Pahr
Kontakt

Anne Christensen :: Overlege

Kontakt

Arne Aksnes :: Lege

Kontakt

35 06 28 00
arne.aksnes@air.no

Arbeidskonsulentar

Unni Buverud :: Arbeidskonsulent

Kontakt

35 06 28 59/35 06 29 12
unni.buverud@air.no

Alf Jul Jakobsen :: Arbeidskonsulent/Fagleg rådgjevar arbeid

Alf Jul Jacobsen
Kontakt

Venke Haugen :: Arbeidskonsulent

Venke-Haugen
Kontakt

Merete R. Neset :: Arbeidskonsulent

Kontakt

Gry Skålid :: Arbeidskonsulent

Gry Skålid
Kontakt

35 06 28 00
gry.skaalid@air.no

Hilde Rinden :: Arbeidskonsulent

Kontakt

35 06 28 00
hilde.rinden@air.no

Cecilie Setalid Berdalen :: Arbeidskonsulent

Cecilie Setalid Berdalen

Brit Grøtte :: Arbeidskonsulent

Kontakt

35 06 28 00
brit.grotte@air.no

Samtaleterapeutar

Rie Thiesson :: Samtaleterapeut

Kontakt

35 06 28 11
rie.thiesson@air.no

Helga Kårevik Tveit :: Samtaleterapeut

Kontakt

Inge Holm-Petersen :: Psykolog

Kontakt

Anne Kristin Hæhre Erikstein :: Samtaleterapeut

Kontakt

Marika Claus :: Psykolog

Kontakt

35 06 28 00
marika.claus@air.no

Marina Bjerkeng :: Samtaleterapeut/Teamleiar

Kontakt

Fysioterapeutar

Wendela Felicia Strønen :: Fysioterapeut

Kontakt

Sara Chopra :: Fysioterapeut i turnus

Kontakt

35 06 39 30
sara.chopra@air.no

Karine Bokerød Hansen :: Fysioterapeut

Kontakt

Gina Ulberg :: Fysioterapeut

Kontakt

35 06 28 27
gina.ulberg@air.no

Tor Olav Blikom Haugo :: Fysioterapeut

Tor Olav Blikom Haugo

Espen Arnesen :: Fysioterapeut/Teamleiar

Espen Arnesen
Kontakt

Åse Hylland :: Fysioterapeut/Teamleiar

Kontakt

35 06 28 00
aase.hylland@air.no

Mari Kleiv :: Fysioterapeut

Kontakt

35 06 28 00
mari.kleiv@air.no

Tone Høgberget :: Fysioterapeut

Kontakt

Idrettspedagogar

Birk Eirik Fjeld :: Idrettspedagog

Kontakt

Kine Wold Lunde :: Idrettspedagog

Kontakt

Hilde Sellereite :: Idrettspedagog

Kontakt

Kristian Holtberget :: Idrettspedagog/Teamleiar

Kristian Holtberget
Kontakt

Magnus Østvoll :: Idrettspedagog

Magnus Arntzen Østvoll
Kontakt

Randi Sørheim :: Idrettspedagog

Kontakt

Marte Nylend :: Idrettspedagog

Kontakt

35 06 28 00
marte.nylend@air.no

Josefine Heia :: Teamleiar

Kontakt

Resepsjon

Elin Haatvedt :: Resepsjonsvakt

Kontakt

Reidun Silseth :: Resepsjonsvakt

Kontakt

Kirsten T. Haugland :: Resepsjonsvakt

Kontakt

Hilde Børve Bitubekk :: Resepsjonsvakt

Kontakt

Silje Marcussen :: Resepsjonsvakt

Kontakt

Eirin Aafoss :: Resepsjonsvakt

Kontakt

35 06 28 00
eirin.aafoss@air.no

Kjøkken

Mari Lucecita Slevigen :: Lærling

Kontakt

36 06 28 00

Ingvald Godal :: Oppvaskhjelp

Kontakt

35 06 28 00

Thea Wienenga :: Oppvaskhjelp

Kontakt

35 06 28 00

Hedda Vaagen Kallevik :: Oppvaskhjelp

Kontakt

35 06 28 00

Ane Killingtveit :: Kjøkensjef

Ane Kjelingtveit
Kontakt

Sigrun Dyrland Killingtveit :: Kokk

Sigrun Dyrland Kjelingtveit

Irene Kaldråstøyl :: Kokk

Irene Kaldrastøyl
Kontakt

Anne Hilde Eikeland :: Kokk

Anne Hilde Eikeland
Kontakt

Lisbeth Gundlach Clausen :: Kokk

Lisbeth Gundlach
Kontakt

Pilvi Liibert Bjørnø :: Assisterande kjøkensjef

Kontakt

Silje Hegnastykket :: Kjøkenassistent

Kontakt

Toril Kjelingtveit :: Kjøkenassistent

Kontakt

35 06 28 00
toril.kjelingtveit@air.no

Mari Loftsgarden :: Kjøkenassistent

Kontakt

35 06 28 00

Carina Nordjordet :: Kjøkenassistent

Kontakt

Aurora Dyrland :: Oppvaskhjelp

Kontakt

35 06 28 00

Johanne Killingtveit :: Kjøkenassistent

Kontakt

35 06 28 00

Elise Gardsteig Svalastoga :: Kjøkenassistent

Kontakt

35 06 28 00

Teknisk

Eivind Huso :: Teknisk sjef

Eivind Huso
Kontakt

Bjørn Fjellestad :: Vaktmeistarassistent

Bjørn Fjellestad
Kontakt

Geir Olav Svalastoga :: Vaktmeistarassistent

Kontakt

Ingvild Tjønn Lunde :: Reinhaldar

Kontakt

35 06 28 00
ingvild.tjonn.lunde@air.no

Åse Klonteig Vaa :: Reinhaldar

Kontakt

Guri Haugland :: Reinhaldar

Kontakt

Mona Michell Skinnarland :: Reinhaldar

Mona Skinnarland
Kontakt

Torill Nystog :: Reinhaldar

Torild Nystog
Kontakt

35 06 28 00
torill.nystog@air.no

Liv Sigrun Nykos Midtun :: IKT-medarbeidar

Liv Sigrun Nykos Midtun

Kultur- og fritidsavdelinga

Harald Rishovd :: Leiar, fritidsavdeling

Kontakt

Marco Vargas :: Aktivitør

Kontakt

35 06 28 00

Britt Elin Ekre :: Aktivitør

Britt Elin Ekre
Kontakt

Stian Røkenes Christensen :: Aktivitør

Kontakt

Olav Barstad Hansen :: Aktivitør

Kontakt